OGŁOSZENIA 26 IX 2021 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest 26 niedzielą zwykłą w roku liturgii Kościoła, dzisiaj także obchodzimy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy z powodu wojen czy innych nieszczęść są zmuszeni do opuszczenia swojej ojczyzny.

1. Jutro w poniedziałek 27. IX o godz. 17.30 zapraszam na spotkanie Parafialną Radę Duszpasterską.

1. W nadchodzącym tygodniu rozpoczyna się miesiąc październik. Zapraszamy parafian do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. W naszym kościele różaniec: poniedziałek, środa, piątek o godz. 17.30, wtorek, czwartek, sobota o godz. 7.30, a w niedzielę o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy parafian do udziału we wspólnej modlitwie różańcowej.

1. W tym tygodniu przypada I-szy piątek i I-sza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek 01.X od godz. 8.00. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii. Również w piątek 1.X o godz. 16.30 zapraszam dzieci do spowiedzi św.

1. W sobotę 2.X o godz. 7.15 zapraszam na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Bardzo serdecznie zapraszam do udziału.

1. W poniedziałek 04.X o godz. 18.15 zapraszam na spotkanie dzieci które przystąpią do I-szej Komunii św. w roku 2022 wraz z rodzicami.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Kolekta w przyszłą niedzielę jest przeznaczona na W.Ś.S.D. Dzisiaj także po mszy św. zbiórka na termomodernizację okien naszego kościoła. Serdeczne Bóg zapłać złożone ofiary.

1. Obchody liturgiczne tygodnia:

• poniedziałek – Wspomnienie św. Wincentego á Paulo, prezb.

• wtorek – Wspomnienie św. Wacława, męcz.

• środa – ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA.

• czwartek – Wspomnienie św. Hieronima, prezb. i dK.

• piątek – Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz. i dK.

• sobota – Wspomnienie świętych Aniołów Stróżów.

• niedziela – 27 NIEDZIELA ZWYKŁA.

1. Serdeczne Bóg zapłać za przyniesione dary do udekorowania naszego kościoła na tegoroczne żniwne.

1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

+ Naszym parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia +