OGŁOSZENIA 29 VIII 2021 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest 22 niedzielą zwykłą w roku liturgicznym Kościoła.

1. W przyszłą niedzielę 5 IX podczas Mszy św. o godz. 11.15 poświęcimy tornistry dla uczniów klasy I.

1. W piątek 3 IX odwiedziny chorych i starszych parafian. Początek odwiedzin o godz. 8.00. Chorych i starszych parafian prosimy zgłaszać w zakrystii. O godz. 16.00 zapraszam dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu Spowiedzi św. przed rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym.

1. W piątek 3 IX zapraszam kandydatów do sakramentu bierzmowania  na spotkanie o godz. 17.30.

1. W sobotę 4 IX  o godz. 7.15 zapraszam na nabożeństwo I sobotnie do Niepokalanego Serca NMP.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii,

kolekta przyszłej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby archidiecezji.  Dziś także po Mszy św. zbiórka na termomodernizację okien w naszym kościele. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary.

1. Obchody liturgiczne tygodnia:

• piątek – Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, pap. i dK.

• sobota – wspom. dow. błogosławionych dziewic i męczennic Marii Stelli i Tow.

• niedziela – 23 NIEDZIELA ZWYKŁA.

1. Serdeczne Bóg Panom za wszystkie wykonane prace wokół naszego kościoła.

1. Bardzo proszę Panie o pomoc w myciu kościoła w sobotę 4 IX o godz. 8.45.

1. Nasza parafia przygotowuje się do Misji św., które odbędą się w dniach od 12 – 19 września bieżącego roku. Misje św. poprowadzą OO. Oblaci. Polecamy modlitwie parafian ten czas Misji św. w naszej parafii.

1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

+ Wszystkim parafianom życzymy dobrej

niedzieli i błogosławionego tygodnia. Uczniom, nauczycielom, katechetom, wychowawcom rozpoczynającym nowy rok szkolny 2021/2022 życzymy wielu łask Bożych oraz darów Ducha św. +