OGŁOSZENIA 28 VIII 2022 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest 22 niedzielą zwykłą w roku liturgicznym Kościoła.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii, natomiast kolekta za tydzień na potrzeby archidiecezji. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. W przyszłą niedzielę 04.09. w naszej Parafii gościć będziemy ojca Janusza Snarskiego ze Zgromadzenia OO. Oblatów. Wygłosi nam Słowo Boże i będzie oferował kalendarz misyjny na nowy rok 2023. Natomiast  podczas Mszy św. o godz. 11.15, sprawowanej w intencji dzieci i młodzieży oraz nauczycieli, katechetów i wychowawców z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego, poświęcimy tornistry dla uczniów klas I.

1. W piątek 02.09 odwiedziny chorych i starszych parafian. Początek odwiedzin o godz. 8.00. Chorych i starszych parafian prosimy zgłaszać
    w zakrystii. O godz. 16.00 zapraszam dzieci i młodzież do skorzystania
    z sakramentu Spowiedzi św. przed rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym.

1. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
    W  sobotę 05.09 o godz. 7.15 zapraszam na nabożeństwo I sobotnie do Niepokalanego Serca Najświętszej  Maryi  Panny.

1. Obchody liturgiczne tygodnia:

• poniedziałek - Wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela

• sobota - Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, pap. i dK

• niedziela - 23 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Serdecznie dziękuję Panom za wszystkie wykonane prace wokół naszego Kościoła. W sposób szczególny dziękuję Panu za umożliwienie wyjazdu autokarem do Piekar Śl., wszystkim chętnym, a pielgrzymującym za dar modlitwy w intencji naszej Parafii. Bóg zapłać.

1.  W miesiącu wrześniu jest jeszcze wiele wolnych intencji mszalnych. Zachęcam do zamawiania intencji.

1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

+ Wszystkim parafianom życzymy spokojnej niedzieli oraz dobrego i błogosławionego tygodnia +