OGŁOSZENIA 25.VII.2021 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest 17 niedzielą zwykłą w roku liturgicznym Kościoła. Dziś przypada także wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców. Po Mszach św. nastąpi błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów. Można będzie złożyć ofiarę na środki transportu dla misjonarzy. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy również I-szy Światowy Dzień Dziadków i osób starszych, święto to po raz pierwszy ustanowił papież Franciszek w IV niedzielę lipca w przeddzień wspomnienia świętych Joachima i Anny, rodziców Przenajświętszej Maryi Panny. Msza św. w intencji Dziadków i osób starszych naszej parafii zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę 01.VIII o godz. 7.30 Serdecznie zapraszam.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii, kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona na Wydział Teologiczny. Dzisiaj także po Mszy św. zbiórka na termomodernizację okien naszego kościoła. Serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie potrzeb i złożone ofiary także te w formie przelewu bankowego.

1. Obchody liturgiczne tygodnia:

• poniedziałek – Wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP

• środa – wspom. dow. św. Szarbela Makhlufa, prezb.

• czwartek – Wspomnienie św. Marty.

• piątek – wspom. dow. św. Piotra Chryzologa, bpa i dK

• sobota – Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezb.

• niedziela – 18 NIEDZIELA ZWYKŁA.

1. Bóg zapłać Panom za wszystkie wykonane prace wokół naszego kościoła oraz pomoc przy remoncie okien w naszym kościele.

1. Z tyłu kościoła znajduje się skarbona na kwiaty do dekoracji kościoła przed uroczystościami odpustowymi w naszej parafii. Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary.

1. Nasza parafia przygotowuje się do Misji św., które odbędą się we wrześniu bieżącego roku. Misje św. poprowadzą OO. Oblaci. Polecamy modlitwie parafian ten czas Misji św. w naszej parafii.

1. Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

Wszystkim parafianom życzymy dobrej

niedzieli oraz spokojnego i błogosławionego tygodnia.