OGŁOSZENIA 23 IV 2023 r.

1. Dziś rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy wiernych do lektury Pisma Świętego.  Także dziś odbywa się wielkanocne spotkanie rodzin - Emaus Domowego Kościoła.

1. Kolekta dzisiejszej  niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii, natomiast kolekta przyszłej niedzieli jest przeznaczona na WŚSD. Serdeczne Bóg zapłać  za złożone ofiary.

1.  We wtorek, 25 kwietnia, przypada święto św. Marka, Ewangelisty. Z tej okazji zapraszam o godz. 7.30 na nabożeństwo z modlitwą o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy.

1.  W sobotę, 29 kwietnia, obchodzimy Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego.

1.  Za tydzień obchodzimy Niedzielę Dobrego Pasterza oraz Światowy Dzień Modlitw o Powołania. W tym dniu zapraszam na mszę św. o godz. 11.15 dzieci klas IV wraz z rodzicami z okazji I rocznicy I Komunii św.

1. Obchody liturgiczne tygodnia:

poniedziałek - UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA, BISKUPA I MĘCZENNIKA, głównego patrona Polski

• wtorek - ŚWIĘTO ŚW. MARKA, EWANGELISTY

• sobota - ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ, dz. i dK, patronki Europy

• niedziela - 4 NIEDZIELA WIELKANOCNA - NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

1. Bardzo proszę wszystkich, którzy jeszcze nie oddali deklaracji dysponenta grobu, o jak najszybsze uzupełnienie danych i dostarczenie dokumentu do zakrystii.

1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa oraz Gazetki Parafialnej.

1. Dzieci prosimy o odbiór obrazków niedzielnych w zakrystii.

+ Wszystkim parafianom życzymy dobrej i spokojnej niedzieli
oraz błogosławionego nadchodzącego tygodnia +