OGŁOSZENIA 22.VIII 2021 r.

1. Dzisiaj niedziela jest 21 niedzielą zwykłą w liturgii Kościoła. Dzisiaj także  kobiety i dziewczęta pielgrzymują do Matki Miłości i Sprawiedliwości Społecznej w Piekarach Śląskich. Chcemy poprzez naszą modlitwę towarzyszyć kobietom w pielgrzymce na Piekarskie Wzgórze.  Spodziewany powrót ok. godz. 18.00.

1. Kolekta dzisiejszej oraz przyszłej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie potrzeb i wszelkie złożone ofiary.

1. Obchody liturgiczne tygodnia:

• poniedziałek – wspom. dow. św. Róży z Limy, dz.

• wtorek – ŚWIĘTO ŚW. BARTŁOMIEJA, APOSTOŁA

• środa – wspom. dow. św. Ludwika, króla, – wspom. dow. św. Józefa Kalasantego, prezb.

• czwartek – UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ

• piątek – Wspomnienie św. Moniki

• sobota – Wspomnienie św. Augustyna, bpa i dK

• niedziela – 22 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim parafianom i gościom, którzy przyłączyli się do uroczystości odpustowej w naszej parafii. Bóg zapłać za wystrój kościoła i ołtarza, Bóg zapłać paniom i panom za udział strojach regionalnych, Bóg zapłać za uporządkowane terenu wokół kościoła. Bóg zapłać za uczestnictwo w Triduum Maryjnym, poprzez udział w tym Triduum mogliśmy czas naszego odpustu przeżyć szczególnie uroczyście.

1. Serdeczne Bóg Panom za wszystkie wykonane prace wokół naszego kościoła.

1. Nasza parafia przygotowuje się do Misji św., które odbędą się w dniach od 12 – 19 września bieżącego roku. Misje św. poprowadzą OO. Oblaci. Polecamy modlitwie parafian ten czas Misji św. w naszej parafii.

1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

+ Życzymy parafianom dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia +