OGŁOSZENIA 22 X 2023 r.

1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny. W naszych modlitwach pamiętajmy szczególnie o misjach i misjonarzach. Kolekta dzisiejsza jest specjalną przeznaczoną na spłatę zakupionego pieca gazowego  do kościoła. Za Waszą ofiarność składam szczere i serdeczne Bóg zapłać. Dziękuję również tym wszystkim, którzy dokonali wpłat na nasze parafialne konto bankowe.

2. Zapraszamy wiernych na nabożeństwa różańcowe. Przypominam, że różaniec w naszym kościele odmawiamy: w poniedziałek, środa, piątek o godz. 17.30, wtorek, czwartek, sobota o godz. 7.30, a w niedzielę o godz. 15.30.

3. W pierwszym tygodniu listopada będziemy modlili się za zmarłych.  W zakrystii można składać zalecki za zmarłych. Podobnie jak w latach ubiegłych za ++ zalecanych zostanie odprawionych 10 Mszy św., część w Kościele, a część odprawię prywatnie. Zapraszam na modlitwę za ++ zalecanych w pierwszym tygodniu listopada pół godziny przed Mszą św.

4. Obchody liturgiczne tygodnia:

• poniedziałek - wspom. dow. św. Józefa Bilczewskiego, bpa, wspom. dow. św. Jana Kapistrana, prezb.

• wtorek - wspom. dow. św. Antoniego Marii Clareta, bpa

• sobota - ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW SZYMONA I JUDY TADEUSZA

5. Spotkanie rodziców i dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się 6 listopada (poniedziałek) w Kościele o godz. 17.00. Natomiast spotkanie w sprawie strojów komunijnych z panią krawcową zaplanowano na 8 listopada (w środę), o godz. 18.00 w Bańgowie (w domu katechetycznym).

6. W kancelarii parafialnej przyjmowane opłaty za miejsca grobowe. Wszystkim, którzy już dokonali wpłat dziękuję.

7. Zachęcam do zamawiania mszy św. na nowy rok 2024. Zapraszam po mszy św. do zakrystii lub kancelarii parafialnej.

8. Dziękuję za pomoc w sprzątaniu Kościoła i obejścia wokół niego.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa oraz Gazetki Parafialnej.

10.  Dzieci zapraszamy do zakrystii po odbiór obrazków.

+ Wszystkim parafianom życzymy spokojnej niedzieli oraz

dobrego i błogosławionego tygodnia +