OGŁOSZENIA 21.VI.2020 r.

 

 

  1. Dzisiejsza niedziela jest 12 niedzielą zwykłą w okresie liturgicznym.

 

  1. Kolekta dzisiejsza i przyszłej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii. W przyszłą niedzielę także po Mszach św. zbiórka na termomodernizację okien w naszym kościele. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary, także te w formie przelewu bankowego.

 

  1. W dniach 26 - 29.VI.20 parafia św. Jana Sarkandra zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy z nocnym czuwaniem. Szczegóły na stronie internetowej naszej parafii i parafii Bańgowskiej. Podobnie jak w latach ubiegłych chcemy się dołączyć. Wyjazd grupy autokarowej w niedzielę 28.VI o godz. 18.30 obok kościoła św. Jana Sarkandra w Bańgowie. Zapisy w parafii św. Jana Sarkandra, a na przejazd autokarem można się zapisać także w naszej parafii w zakrystii.  

 

  1. Zapraszam parafian na Piekarskie Wzgórze. W niedzielę 5.VII o godz. 10.30 Msza św. w intencji naszej parafii w Bazylice Piekarskiej, a po Mszy św. droga krzyżowa na Rajskim Placu. Zalecki za ++ przyjmowane są w zakrystii i na Rajskim Placu. Z powodu nadal panującej epidemii przypominamy o obowiązku noszenia maseczek i zasadach bezpieczeństwa. 

 

  1.  Bóg zapłać paniom za mycie i dezynfekcję kościoła.

 

  1.  Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

 

Script logo