OGŁOSZENIA 1.III.2020 r.

1. Dziś obchodzimy Niedzielę Trzeźwości. Zapraszamy wiernych do udziału w nabożeństwie ekspiacyjnym za grzechy pijaństwa. Zachęcamy wiernych do podjęcia abstynencji i danie świadectwa przez swój wpis do Parafialnej Księgi Abstynencji.

1. Zachęcamy wiernych do udziału w nabożeństwach wielkopostnych tj. Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach. Kazania Pasyjne wygłosi ks. Mariusz Obałka  z parafii św. Michała Archanioła z Michałkowic. W zakrystii można składać zalecki do drogi krzyżowej.

1. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału w parafialnych  rekolekcjach wielkopostnych, które odbędą się w dniach od 8 – 11.III. Nauki rekolekcyjne wygłosi ks. Damian Copek z parafii św. Ducha w Bytkowie.

1. W nadchodzącym tygodniu przypada I -szy czw., I-szy pt. i I-sza sob. Miesiąca.

1. Odwiedziny chorych w piątek 6.III. od godz. 8.00. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.

1. Również w piątek 6.III od godz. 16.15 zapraszam dzieci i młodzież do sakramentu pokuty.

1. W sobotę 07.III zapraszam o godz. 7.15 na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

1. Kolekta dzisiejsza to jałmużna postna, kolekta przyszłej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii, a po Mszach św. w przyszłą niedzielę zbiórka na Fundusz Misyjny AD GENTES. Składam serdeczne Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary.

1. W kaplicy Matki Boskiej Fatimskiej są piękne nowe ławki. Bóg zapłać ofiarodawcom. Jest to dowód że parafianie troszczą się o swój kościół.

1. Serdeczne Bóg zapłać za wykonane dekoracje na okres Wielkiego Postu.

1. Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego   Gościa i Gazetki Parafialnej.