OGŁOSZENIA 19 IX 2021r.

1. Dzisiejsza niedziela jest 25 niedzielą zwykłą w roku liturgii Kościoła, dzisiaj także obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich odpowiedzialnych za przekazywanie informacji.

1. W przyszłą niedzielę, 26 września, swoje imieniny obchodzi ks. abp senior Damian Zimoń. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

1. Dzisiejsza niedziela kończy Misje św. w naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać

o. Franciszkowi ze zgromadzenia misjonarzy oo. Oblatów Maryi Niepokalanej za wygłoszone nauki, sprawowanie Eucharystii, posługę sakramentalną oraz  poprowadzenie nabożeństw. Bóg zapłać za prowadzenie nas drogą Bożych przykazań. Bóg zapłać za udział w Misjach św. w naszej parafii. Niech ten Boży czas przyniesie owoce w naszym codziennym życiu.

1. W przyszłą niedzielę tj.26.IX chcemy podziękować Panu Bogu za tegoroczne plony. Msza św. dziękczynna o godz. 11.15. Serdecznie zapraszam do udziału. Bardzo proszę o przyniesienie kwiatów, warzyw, owoców i innych płodów rolnych do udekorowania naszego kościoła.

1. Kolektę w dzisiejszą niedzielę zbierze o. misjonarz, ofiara z kolekty będzie przeznaczona na misje prowadzone przez zgromadzenie misjonarzy oo. Oblatów. Kolekta przyszłej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę także zbiórka na termomodernizację okien naszego kościoła.   Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary.

1. W poniedziałek 27 IX o godz. 17.30 zapraszam naszą Radę Parafialną na spotkanie.

1. Obchody liturgiczne tygodnia:

• poniedziałek – Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezb., Pawła Chong Hasang i Tow.

• wtorek – ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA, APOSTOŁA I EWANGELISTY

• czwartek – Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezb.

• niedziela – 26 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Bóg zapłać za pamięć, ofiarowaną Mszę św., Komunię św. i modlitwę. Bóg zapłać za życzenia i wszelkie dowody życzliwości okazanej z okazji moich urodzin. Jestem wdzięczny za to wsparcie modlitewne oraz okazaną życzliwości.

1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

+ Wszystkim parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia +