OGŁOSZENIA 18.VII.2021 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest 16 niedzielą zwykłą w roku liturgicznym Kościoła. W przyszłą niedzielę 25.VII przypada wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców. Po Mszach św. nastąpi błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów. Można będzie złożyć ofiarę na środki transportu dla misjonarzy.

1. Kolekta dzisiejszej i przyszłej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę także zbiórka na termomodernizację okien naszego kościoła. Serdeczne Bóg zapłać złożone ofiary.

1. Obchody liturgiczne tygodnia:

• wtorek – wspom. dow. bł. Czesława, prezb.

• środa – wspom. dow. św. Apolinarego, bpa i męcz.,

– wspom. dow. św. Wawrzyńca z Brindisi, prezb. i dK

• czwartek – ŚWIĘTO ŚW. MARII MAGDALENY

• piątek – ŚWIĘTO ŚW. BRYGIDY, ZAK., patronki Europy

• sobota – Wspomnienie św. Kingi, dz.

• niedziela – 17 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Bóg zapłać za pomoc w myciu kościoła. Bóg zapłać Panom za wszystkie wykonane prace wokół naszego kościoła.

1. Nasza parafia przygotowuje się do Misji św., które odbędą się we wrześniu bieżącego roku. Misje św. poprowadzę OO. Oblaci. Polecamy modlitwie parafian ten czas Misji św. w naszej parafii.

1. Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego,  Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

Wszystkim parafianom życzymy spokojnej

niedzieli oraz dobrego i błogosławionego tygodnia.