OGŁOSZENIA 18.IV.2021 r.

1. Dzisiejsza 3 Niedziela Wielkanocna rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy wiernych do lektury Pisma Świętego. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, w tym dniu będziemy obchodzić Światowy Dzień Modlitw o Powołania.

1. Jutro w poniedziałek 19.IV. zapraszamy uczniów kl. VI, VII, VIII szkoły podstawowej o godz. 16.30 spowiedź  św., 17.00 msza św., 17.30 spotkanie formacyjne przygotowujących się do sakramentu bierzmowania dla kl. VIII. Prosimy ze sobą zabrać indeksy.

1.   Obchody liturgiczne tygodnia:

• środa – wspom. dow. św. Anzelma, bpa i dK

• piątek – UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA, BISKUPA I MĘCZENNIKA, głównego patrona Polski

• sobota – wspom.dow. św.Fidelisa z Sigmaringen,prezb. imęcz., – wspom. dow. św. Jerzego, męcz.

• niedziela – 4 NIEDZIELA WIELKANOCNA – NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

1. Kolekta dzisiejszej i przyszłej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii. W przyszłą niedzielę także zbiórka na termomodernizację okien naszego kościoła. Bóg zapłać za zrozumienie potrzeb i złożone ofiary.

1. Polecamy modlitwie parafian dzieci przygotowujące się do I-szej Komunii św. Aby ten dzień był dla nich i dla ich bliskich głębokim przeżyciem religijnym.

1. Zgodnie z aktualnie obowiązującymi ograniczeniami maksymalna liczba wiernych w trakcie Mszy św. i nabożeństw w naszym kościele wynosi 22 osoby. Jednocześnie przypominamy o konieczności noszenia maseczek i zachowaniu dystansu. Zachęcamy do korzystania z transmisji TV, radiowych oraz internetowych z Mszy św. i nabożeństw. Na stronie internetowej naszej parafii transmisja Mszy św. w każdą niedzielę o godz. 11.15.

1. Bóg zapłać Paniom za mycie i dezynfekcję kościoła. Bóg zapłać Panom za wszystkie wykonane przy kościele i na probostwie.

1. Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

Wszystkim parafianom życzymy dobrej niedzieli, dużo zdrowia

oraz błogosławionego tygodnia.