OGŁOSZENIA 18 IX 2022 r.

1.  Dzisiejsza niedziela jest 25 niedzielą zwykłą w roku liturgicznym Kościoła. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich odpowiedzialnych za przekazywanie informacji.

1.  Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ,  a za tydzień na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę także zbiórka specjalna na przegląd techniczny i konserwację instalacji grzewczej w naszym kościele oraz na wymianę oświetlenia na energooszczędne lampy ledowe. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

1.  Pierwsze spotkanie organizacyjne dla rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii św. w naszej parafii odbędzie się jutro (tj. w poniedziałek 19.09) po mszy św. wieczornej w kościele. Zapraszam dzieci i rodziców do udziału we mszy św. przed spotkaniem.

1.  Obchody liturgiczne tygodnia:

• poniedziałek - wspom. dow. św. Januarego, bpa i męcz.

• wtorek - Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon,      prezb., Pawła Chong Hasang i Tow.

• środa - ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA, APOSTOŁA I EWANGELISTY

• piątek- Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezb.

• niedziela - 26 NIEDZIELA ZWYKŁA

1.  Zapraszam dzieci po mszy św. po odbiór plansz i obrazków. Tak jak to było w latach ubiegłych dzieci będą mogły zbierać obrazki za udział we mszy św. niedzielnej.

1.  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

+ Wszystkim parafianom życzymy spokojnej niedzieli
i błogosławionego tygodnia +