OGŁOSZENIA 17.I.2021 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest 2 niedzielą zwykłą w roku liturgicznym Od jutra rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach przed Mszą św.

Wtorek godz. 7.30 adoracja Najświętszego Sakramentu nabożeństwo do św. Antoniego

Środa – nowenna do Ducha św.

Piątek – koronka do Bożego miłosierdzia

Sobota – różaniec św.

Niedziela 24.I – godzinki o niepokalanym poczęciu NMP

1. Trwa błogosławieństwo rodzin w ramach tegorocznej kolędy. Błogosławieństwo będzie udzielane do 02.II włącznie. Szczegóły w Gazetce Parafialnej i na stronie internetowej naszej parafii.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej archidiecezji. Kolekta w przyszłą niedzielę jest przeznaczona na potrzeby parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary także te w formie przelewu bankowego.

1. Jutro  w poniedziałek 18.I spotkanie dzieci przygotowujących się do I-szej Komunii św. wraz z rodzicami w naszym kościele:

I grupa o godz. 17.30 dzieci których nazwiska rozpoczynają się na litery od A do K włącznie.

II grupa o godz. 18.30 dzieci których nazwiska rozpoczynają się na litery od L do Z.

1. Serdeczne zapraszamy 22.I o godz. 17.00 na mszę św. w intencji wszystkich babć i dziadków naszej parafii.

1. Serdeczne Bóg zapłać Paniom za dezynfekcję i mycie kościoła, a Panom za prace przy naszym kościele i na probostwie.

1. Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

Wszystkim parafianom życzymy dobrej  niedzieli spokojnego i błogosławionego tygodnia.