OGŁOSZENIA 17 IV 2022 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Wielkanocną uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Jutrzejszy poniedziałek jest Poniedziałkiem Wielkanocnym Msze św. w tym dniu jak w każdą niedzielę o 7.30 i 11.15.

Przyszła niedziela II Niedziela Wielkanocna zwana białą niedzielą jest obchodzona jako święto Bożego Miłosierdzia.

1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii.  Kolekta jutrzejsza jest przeznaczona Wydział Teologiczny i KUL, kolekta przyszłej niedzieli jest przeznaczona na Caritas archidiecezji Katowickiej. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. W środę 20.IV o godz. 18.00 pierwsza Spowiedź św. dla dzieci przygotowujących się do I-szej Komunii św. w naszej parafii.

1. Bóg zapłać ks. Rafałowi Larowi za wygłoszone kazania pasyjne. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim parafianom, którzy włączyli się w organizację i udział w uroczystościach Triduum Paschalnego, Bóg zapłać Służbie Liturgicznej Ołtarza. Bóg zapłać za przygotowanie ciemnicy i Bożego Grobu. Bóg zapłać ofiarodawcy paschału oraz serdecznie dziękuję za złożone ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

1. Zachęcamy parafian do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego  Gościa i Gazetki parafialnej.

+ Niech Chrystus Zmartwychwstały wprowadzi pokój w nasze rodziny i nasze serca oraz w naszą codzienność +