OGŁOSZENIA 16 IV 2023 r.

1.  Dziś w  II Niedzielę Wielkanocną oddajemy cześć  Miłosierdziu Bożemu. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

1.  Kolekta dzisiejszej  niedzieli jest przeznaczona na potrzeby Caritas archidiecezji katowickiej, kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

1.  Bóg zapłać wszystkim parafianom za złożone ofiary na cele charytatywne i ofiarowane produkty do paczek dla Ukrainy. Udało nam się przekazać do Caritasu dwie paczki.

1.  Urząd Miasta Siemianowic Śl. informuje, że dziś odbywa się I Bieg Śladami Wojciecha Korfantego oraz o związanych z tym wydarzeniem utrudnieniami w komunikacji miejskiej. Plakat wywieszony jest na drzwiach .

1.  W piątek 21.04. br. o godz. 17.30 zapraszam uczniów klas VIII na spotkanie przed bierzmowaniem. Przynosimy ze sobą indeksy.

1.  Bardzo proszę wszystkich, którzy jeszcze nie oddali deklaracji dysponenta grobu, o jak najszybsze uzupełnienie danych i dostarczenie dokumentu do zakrystii.

1.  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa oraz Gazetki Parafialnej.

1.  Dzieci prosimy o odbiór obrazków niedzielnych w zakrystii.

+ Wszystkim parafianom życzymy dobrej niedzieli oraz błogosławionego nadchodzącego tygodnia +