OGŁOSZENIA 15.III.2020 r.

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 3 tydzień Wielkiego Postu.

1. W środę zakończyliśmy Parafialna Rekolekcje Wielkopostne, które prowadził ks. Damian Copek. Bóg zapłać ks. rekolekcjoniście za wygłoszone Słowo Boże, sprawowaną Eucharystię, posługę konfesjonału i modlitwę. Serdeczne Bóg zapłać parafianom za udział w tych rekolekcjach.

1. Tworzy się 3 Róża Żywego Różańca. Zapraszamy i zachęcamy parafian do włączenia się we wspólną modlitwę różańcową.

1. Jutro w poniedziałek 16.III zapraszam uczniów kl. VI, VII i VIII szkoły podstawowej: o 16.30 okazja do Spowiedzi św., o 17.00 Msza św.

1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby parafii. Kolekta przyszłej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby archidiecezji, w przyszłą niedzielę również po Mszach św. zbiórka na Aleppo w ramach programu pomocy Rodzina-Rodzinie. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary.

1. CARITAS parafii św. Krzyża w Siemianowicach Śląskich prosi o włączenie się do akcji pomocy dla bezdomnych, starszych i chorych. Potrzebne są między innymi produkty żywnościowe z długim terminem ważności oraz  środki czystości.

1. Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego   Gościa i Gazetki Parafialnej.