OGŁOSZENIA 15 V 2022 r.

 

 

  1. Dzisiejsza niedziela jest 5 Niedzielą Wielkanocną. W czwartek, 19 maja, rocznicę urodzin obchodzi ks. abp Wiktor Skworc. Pamiętajmy o Nim w modlitwie.

 

  1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych: poniedziałek-środa-piątek po mszy św. o godz. 17.30, wtorek-czwartek-sobota o godz. 7.30, a w niedzielę o godz. 15.00.

 

  1. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii, kolekta przyszłej niedzieli  jest przeznaczona na potrzeby naszej archidiecezji. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

 

  1. W minioną środę młodzież naszej parafii przyjęła sakrament bierzmowania z rąk ks. bpa Marka Szkudły. Bóg zapłać pani katechetce za przygotowanie młodzieży. Bóg zapłać za odświętny wystrój kościoła. Naszej młodzieży życzymy aby otrzymany sakrament bierzmowania przyniósł obfite owoce w ich życiu.

 

  1. W niedzielę 29V odbędzie się tradycyjna pielgrzymka świata męskiego na Piekarskie Wzgórze. Już dziś zapraszam panów i młodzieńców naszej parafii do udziału w tej pielgrzymce. Wyruszamy o godz. 5.40. Powrót z pielgrzymki indywidualny.  

 

  1. Obchody liturgiczne tygodnia: 

• poniedziałek - ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA BOBOLI, prezb. i męcz., patrona Polski 

• środa - wspom. dow. św. Jana I, pap. i męcz. 

• piątek - wspom. dow. św. Bernardyna ze Sieny, prezb. 

• sobota - Wspomnienie św. Jana Nepomucena, prezb. i męcz. 

• niedziela - 6 NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

 

+ Parafianom życzymy spokojnej niedzieli oraz dobrego 

 

i  błogosławionego tygodnia +

 

Script logo