OGŁOSZENIA 15 I 2023 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest 2 niedzielą zwykłą. W tym tygodniu rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który będzie trwał do 25 stycznia. Przyszła niedziela to 3 niedziela zwykła obchodzona jako Niedziela Słowa Bożego.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest  przeznaczona na potrzeby parafii. Po mszy św. specjalna zbiórka na modernizację kotłowni probostwa. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. Serdecznie zapraszam wszystkie babcie i dziadków naszej parafii w sobotę 21.o1 br. o godz. 8.00  na mszę św. z okazji Dnia Babci i Dziadka.

1. Pragnę już teraz zaprosić i poinformować dzieci przygotowujące się do
    I Komunii św. oraz ich rodziców, a także naszą młodzież – kandydatów do bierzmowania o planowanym spotkaniu w poniedziałek 30.01.23r.,                                    o godz. 17.oo. Zapraszam do udziału we mszy św. i wspólnego kolędowania przy Bożym Żłóbku.

1.  Zachęcamy do zamawiania intencji na rok 2023r.

1.  Obchody liturgiczne tygodnia:

• wtorek - Wspomnienie św. Antoniego, opata

• czwartek - Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa

• piątek - wspom. dow. św. Fabiana, pap. i męcz., wspom. dow. św. Sebastiana, męcz.

• sobota - Wspomnienie św. Agnieszki, dz. i męcz.

1. Bardzo dziękuje wszystkim, którzy pomogli w sprzątaniu naszego Kościoła,

1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej. Od nowego roku cena GN wzrosła do 10zł

1. Dzieci prosimy o odbiór obrazków niedzielnych w zakrystii.

+ Wszystkim parafianom życzymy dobrej niedzieli, błogosławieństwa Bożego i spokojnego tygodnia +