OGŁOSZENIA 12.VII.2020 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest 15 niedzielą zwykłą w okresie liturgicznym.

2. Jutro w poniedziałek 13.VII Dzień Fatimski zapraszamy o godz. 17.00 na Mszę świętą w intencji czcicieli MB Fatimskiej i ich rodzin oraz na Nabożeństwo Fatimskie.

3. Dzisiejsza kolekta i kolekta przyszłej niedzieli są przeznaczone na potrzeby naszej parafii. Dziś także po Mszach św. zbiórka na Aleppo w ramach programu pomocy Rodzina – Rodzinie. Bóg zapłać za złożone ofiary, także te w formie przelewu bankowego.

4. Bóg zapłać za wspólne pielgrzymowanie na Piekarskie Wzgórze, za wspólną modlitwę i Eucharystię. Msza św. za++ zalecanych przy drodze krzyżowej zostanie odprawiona w najbliższym czasie.

1.  Bóg zapłać paniom za mycie i dezynfekcję kościoła.

1.  Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.