OGŁOSZENIA 11.IV.2021 r.

 

 

  1. Dzisiejsza 2 Niedziela Wielkanocna jest obchodzona jako Niedziela Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia.

 

  1. Przyszłą niedzielę będziemy obchodzić jako Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny. 

 

  1. Obchody liturgiczne tygodnia:

  2. • wtorek – wspomnienie dow. św. Marcina I, pap. i męcz.               

  3. • niedziela – 3 NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na Caritas archidiecezji, kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby parafii. Mamy do zapłacenia fakturę za gaz do ogrzewania naszego kościoła z ostatnich 2-ch miesięcy na kwotę ponad 5000 PLN. Bóg zapłać za zrozumienie potrzeb i złożone ofiary.

 

  1. Zgodnie z aktualnie obowiązującymi ograniczeniami maksymalna liczba wiernych w trakcie Mszy św. i nabożeństw w naszym kościele wynosi 22 osoby. Jednocześnie przypominamy o konieczności noszenia maseczek i zachowaniu dystansu. Zachęcamy do korzystania z transmisji TV, radiowych oraz internetowych z Mszy św. i nabożeństw. Na stronie internetowej naszej parafii transmisja Mszy św. w każdą niedzielę o godz. 11.15.

 

  1.  I-sza Spowiedź św. dzieci przygotowujących się do I-szej Komunii św.: I grupa wtorek 13.IV o godz. 18.00, II grupa środa 14.IV godz. 17.00, III grupa środa 14.IV godz. 18.00.

 

  1. Bóg zapłać Paniom za mycie i dezynfekcję kościoła. Bóg zapłać Panom za wszystkie wykonane przy kościele i na probostwie.

 

  1. Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, 

Małego Gościa i Gazetki Parafialnej. 

 

Wszystkim parafianom życzymy spokojnej niedzieli 

 

i błogosławionego tygodnia.

 

Script logo