OGŁOSZENIA 10.I.2021 r.

1. Dziś obchodzimy święto Chrztu Pańskiego. Jest ono wspomnieniem chrztu Jezusa w Jordanie oraz zapowiedzią ustanowienia chrztu chrześcijańskiego. Od poniedziałku rozpoczyna się Okres Zwykły roku liturgicznego. W tym okresie wspominamy misterium Chrystusa w całej jego pełni.

1. Trwa błogosławieństwo rodzin w ramach tegorocznej kolędy. Szczegóły w Gazetce Parafialnej i na stronie internetowej naszej parafii.

1. Kolekta dzisiejszej jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Kolekta w przyszłą niedzielę jest przeznaczona na potrzeby archidiecezji. Dzisiaj także po mszach św. zbiórka na Aleppo w ramach programu pomocy Rodzina - Rodzinie. Bóg zapłać za złożone ofiary także te w formie przelewu bankowego.

1. W poniedziałek 18.I spotkanie dzieci przygotowujących się do I -szej Komunii św. wraz z rodzicami w naszym kościele:

I grupa godz. 17.30 dzieci których nazwiska rozpoczynają się na litery od A do K włącznie.

II grupa godz. 18.30 dzieci których nazwiska rozpoczynają się na litery od L do Z.

1. Serdeczne Bóg zapłać Paniom za dezynfekcję i mycie kościoła, a Panom za prace przy naszym kościele i na probostwie.

1. Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

STATYSTYKA PARAFIALNA

Sakrament Chrztu św.

Sakrament Bierzmowania

Do I Komunii św. przystąpiło

Sakrament Małżeństwa przyjęły

Sakrament Chorych przyjęły

Odwiedziny chorych z Komunią św.

Pogrzeby

Komunii świętych rozdano

11 460

16 654

Wszystkim parafianom życzymy radosnego świętowania Niedzieli Chrztu Pańskiego, dobrego zdrowia i błogosławionego oraz spokojnego tygodnia.