OGŁOSZENIA 10 X 2021 r.

 

 

  1. Dzisiejsza niedziela jest 28 niedzielą zwykłą w roku liturgii Kościoła. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy również Dzień Papieski. Z tej okazji przed kościołami odbywa się zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. 

 

  1. Jutro w poniedziałek 11.X zapraszam uczniów kl.VI i VII o godz. 16.30 oraz uczniów kl. VIII o godz. 16.45 na spotkanie. Przynosimy ze sobą indeksy. 

 

  1. Zapraszamy parafian do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. W naszym kościele różaniec: poniedziałek, środa, piątek o godz. 17.30, wtorek, czwartek, sobota o godz. 7.30, a w niedzielę o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy parafian do udziału we wspólnej modlitwie różańcowej.

 

  1. Kolekta dzisiejszej i przyszłej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Dzisiaj także po mszy św. zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Bóg zapłać za zrozumienie potrzeb i złożone ofiary. 

 

  1. Chłopców po I-szej Komunii św. którzy chcieliby zostać ministrantami w naszym kościele zapraszam po Mszy św. 

 

  1. Obchody liturgiczne tygodnia: 

• poniedziałek – wspom. dow. św. Jana XXIII, pap. 

• wtorek – wspom. dow. bł. Jana Beyzyma, prezb.

• środa – Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezb. 

• czwartek – wspom. dow. św. Małgorzaty Marii Alacoque, dz., wspom. dow. św. Kaliksta I, pap. i męcz. 

• piątek – Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dz. i dK. 

• sobota – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ, głównej patronki Śląska 

• niedziela – 29 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  1. Nasza parafia chce się włączyć w pomoc misyjną, dlatego w dniach od 17 – 18.X.21 odbędzie się zbiórka elektrośmieci, które będzie można składać już od niedzieli wieczora 17.X do poniedziałku 18.X od godz. 15.00. Elektrośmieci składamy z tyłu naszego kościoła od strony zakrystii. Dochód ze zbiórki elektrośmieci zostanie przeznaczony na misje. Zachęcamy parafian do wzięcia udziału w tej akcji pomocy dla misji.

 

  1. Bóg zapłać Paniom za mycie i dezynfekcję kościoła. 

 

  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej. + Parafianom życzymy spokojnej 

niedzieli oraz dobrego i błogosławionego tygodnia +

Script logo