OGŁOSZENIA 09.II.2020 r.

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 5 tydzień zwykły w liturgii Kościoła.

2. We wtorek, we Wspomnienie NMP z Lourdes, obchodzimy Światowy Dzień Chorego.

3. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach przed Mszą św.
- we wtorki 7.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św. i nabożeństwo ku czci św. Antoniego
- w piątki koronka do miłosierdzia Bożego
- w soboty Różaniec św.
- w niedziele godzinki o Niepokalanym Poczęciu N.M.P

4. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby archidiecezji. Przeznaczona jest na utrzymanie, remont i działalność domów rekolekcyjnych. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona na potrzeby parafii, dzisiaj nie będzie zbiórki na Aleppo. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary.

5. We wtorek 11.II na godz. 18.00 zapraszam na spotkanie na probostwo Radę Parafialną.

6. Bóg zapłać Panom za uprzątnięcie choinek  i stajenki bożonarodzeniowej, a Paniom dziękuję za pomoc w umyciu kościoła.

7. Serdeczne Bóg zapłać Panu Maksymilianowi Gajdzikowi za inicjatywę i powstanie „Informatora Parafialnego”, za 20 lat ukazywania się naszej gazetki. Bóg zapłać całemu zespołowi. Życzę światła Ducha św. i opieki MB Wniebowziętej na kolejne lata, na kolejny tysiąc numerów informatora.

8. Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego   Gościa i Gazetki Parafialnej.