OGŁOSZENIA 09 VII 2023 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest 14 niedzielą zwykłą w liturgii Kościoła.

2. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na opłacenie rachunków za energię elektryczną. Za wszelkie złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

3. Obchody liturgiczne tygodnia:

• wtorek - ŚWIĘTO ŚW. BENEDYKTA, opata, patrona Europy

• środa - Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i męcz.

• czwartek - Wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

• sobota - Wspomnienie św. Bonawentury, bpa i dK

• niedziela - 15 NIEDZIELA ZWYKŁA

4. Zapraszamy 13 lipca, tj. w czwartek, o godz. 17.00, do udziału w nabożeństwie i mszy św. z okazji wspomnienia MB Fatimskiej.

5. Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę i udział w pielgrzymce do Piekar Śląskich. Dziękuję Panu Marcinowi, szafarzowi naszej parafii za poprowadzenie drogi krzyżowej, oraz panu Krystianowi Wicik za bezpłatny przewóz wszystkich chętnych do Piekar Śl. Za ++ zalecanych oraz w intencji pielgrzymów naszej parafii zostanie odprawiona msza św. w niedzielę 16.07. o godz. 7.30.

6. Serdeczne dziękuję za posprzątanie kościoła i obejścia.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa oraz Gazetki Parafialnej.

8. Dzieci zapraszamy do zakrystii po odbiór soczku.

+ Wszystkim parafianom życzymy dobrej i spokojnej niedzieli

oraz błogosławionego tygodnia +