OGŁOSZENIA 09 IV 2023 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Wielkanocną uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Jutrzejszy poniedziałek jest Poniedziałkiem Wielkanocnym. Msze św. w tym dniu jak w każdą niedzielę o 7.30 i 11.15. Przyszła niedziela II Niedziela Wielkanocna zwana białą niedzielą jest obchodzona jako święto Bożego Miłosierdzia.

1. Kolekta dzisiejszej  niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Natomiast jutrzejsza jest przeznaczona na Wydział Teologiczny i KUL, kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona na Caritas archidiecezji katowickiej. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. Bóg zapłać wszystkim parafianom za udział w ceremoniach TRIDUUM PASCHALNEGO, dziękuje Służbie Liturgicznej Ołtarza. Bóg zapłać za przygotowanie ciemnicy i Bożego Grobu, Bóg zapłać ofiarodawcy paschału oraz serdeczne podziękowania za złożone ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

1. W sobotę 15.04 br. o godz. 16.00 pierwsza spowiedź św. dla dzieci przygotowujących się do I- szej Komunii św. w naszej parafii.

1. W sobotę 15.04 br., w wigilię Uroczystości Bożego Miłosierdzia, o godz. 19.00 w par. św. Antoniego w Siemianowicach Śl., odbędzie się modlitewne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem. Modlitwę poprowadzą wspólnoty siemianowickiego dekanatu. Bardzo serdecznie zapraszamy.

1. Urząd Miasta Siemianowic Śl. przekazał nam informację o I Biegu Śladami Wojciecha Korfantego oraz związanych z tym wydarzeniem utrudnieniami w komunikacji miejskiej. Plakat wywieszony jest na drzwiach .

1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa oraz Gazetki Parafialnej.

1. Dzieci prosimy o odbiór obrazków niedzielnych w zakrystii.

+ Wszystkim parafianom życzymy wesołego Alleluja +