OGŁOSZENIA 08.XI.2020 r.

 

 

 

  1. Dzisiejsza niedziela jest 32-tą niedzielą zwykłą w roku liturgicznym. Dziś przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Pamiętajmy w modlitwach o braciach i siostrach prześladowanych za wiarę.

 

  1. Przez cały miesiąc listopad można uzyskać odpust zupełny za dusze zmarłych pod zwykłymi warunkami. Za ++ zalecanych w naszym kościele różaniec w każdy poniedziałek i sobotę do 28.XI włącznie. Zalecki za ++ można składać w zakrystii. 

 

  1. Zgodnie z aktualnymi zaleceniami sanitarnymi i bezpieczeństwa w naszym kościele jednorazowo podczas Mszy św. i nabożeństw może uczestniczyć 36 osób. Zachęcamy do udziału we Mszach św. w ciągu tygodnia.

 

  1. Zachęcamy do włączenia się we wspólną modlitwę różańcową w intencji ustania pandemii oraz o pokój społeczny w naszej Ojczyźnie codziennie o godz. 20.30.

 

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na renowację Katowickiej Katedry. Dziś także po Mszy św. zbiórka na Aleppo w ramach programu pomocy Rodzina-Rodzinie. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona na potrzeby naszej parafii, a po Mszach św. zbiórka na Fundację Pomocy Kościołowi w Potrzebie. Bóg zapłać za złożone ofiary także te w formie przelewu bankowego.

 

  1. Serdecznie Bóg zapłać paniom za mycie i dezynfekcję kościoła oraz panom za wszystkie prace wykonane przy naszym kościele. 

 

  1. Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej. 

Script logo