OGŁOSZENIA 08.III.2020 r.

1. Dziś rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne, które będą trwały do środy 11.III. Nauki rekolekcyjne wygłosi ks. Damian Copek, który, sprawuje swoją posługę duszpasterską w parafii św. Ducha w Bytkowie. Szczegółowy plan rekolekcji wywieszony jest z tyłu kościoła oraz umieszczony w Gazetce Parafialnej i na stronie internetowej naszej parafii. W środę 11.III na zakończenie rekolekcji kolektę zbierze ks. rekolekcjonista. Serdecznie zapraszamy parafian do udziału w tych rekolekcjach i skorzystania z sakramentu pokuty.

1. W piątek obchodzimy rocznicę wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Pamiętajmy o Nim w modlitwie.

1. Zachęcamy wiernych do udziału w nabożeństwach wielkopostnych :

W piątki o godz. 17.30 Droga Krzyżowa z zaleckami za zmarłych.

W niedziele o godzi. 14.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św., a o godz. 15.00 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.

1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby parafii, a po Mszach św. zbiórka na Fundusz Misyjny AD GENTES. Kolekta przyszłej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Składam serdeczne Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary.

1. NEFROLUX w Siemianowicach Śl. wykonuje bezpłatne zabiegi usuwania zaćmy w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Szczegóły i informacje są zamieszczone w gablotkach i na plakatach.

1. Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego   Gościa i Gazetki Parafialnej.