OGŁOSZENIA 05.VII.2020 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest 14 niedzielą zwykłą w okresie liturgicznym.

2. W poniedziałek święto patronalne Apostolstwa Chorych – Wspomnienie Matki Bożej Uzdrowienia Chorych. Pamiętajmy o naszych chorych w modlitwach.

3. Dziś pielgrzymka naszej parafii na Piekarskie Wzgórze o godz. 10.30 Msza św. w intencji naszej parafii w Bazylice Piekarskiej, a następnie droga krzyżowa na Rajskim Placu.

4. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na WŚSD. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona na potrzeby parafii, a po Mszach św. także zbiórka na Aleppo w ramach programu pomocy Rodzina – Rodzinie. Bóg zapłać za złożone ofiary.

5. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji ustania epidemii i w intencji naszej ojczyzny codziennie o godz. 20.30.

1.  Bóg zapłać paniom za mycie i dezynfekcję kościoła.

1.  Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

Niech Pan Bóg nam błogosławi na czas wakacyjnego wypoczynku.