OGŁOSZENIA 05 IX 2021r.

 

 

 

  1. Dzisiejsza niedziela jest 23 niedzielą zwykłą w roku liturgicznym Kościoła. 

 

  1. We wtorek 7 X młodzież naszej parafii przystąpi do sakramentu bierzmowania. Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania o godz. 18.00 w kościele św. Jana Sarkandra w Bańgowie na osiedlu. Spotkanie kandydatów przed bierzmowaniem jutro w poniedziałek 06 IX o godz. 17.30 w salce. Polecajmy modlitwie młodzież naszej parafii przystępującej do sakramentu bierzmowania.

 

  1. W najbliższą niedzielę 12 IX rozpoczynamy Misje św. w naszej parafii. Misje św. poprowadzi o. Franciszek Bok ze zgromadzenia misjonarzy oo. Oblatów Maryi Niepokalanej. Zachęcam i zapraszam parafian do udziału w Misjach św. niech to będzie czas głębokiego i całościowego spojrzenia na wszystkie sprawy w naszym życiu. W obecnej sytuacji gdy niepewność dotyka nas w wielu dziedzinach życia potrzebujemy mocnego oparcia w Bogu. Program Misji św. znajduje się na stronie Internetowej parafii w Gazetce Parafialnej i jest wywieszony z tyłu kościoła. 

 

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej archidiecezji,

kolekta przyszłej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby archidiecezji.  W przyszłą niedzielę także zbiórka na pomoc dla ludności Afganistanu. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary.

 

  1. Obchody liturgiczne tygodnia: 

• wtorek – wspom. dow. bł. Ignacego Kłopotowskiego, prezb., 

– wspom. dow. św. Melchiora Grodzieckiego, prezb. i męcz. 

• środa – ŚWIĘTO NARODZENIA NMP.

• czwartek – wspom. dow. św. Piotra Klawera, prezb.

• niedziela – UROCZYSTOŚĆ NMP PIEKARSKIEJ, głównej patronki archidiecezji.

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać Paniom za mycie i dezynfekcję kościoła oraz Panom za wszystkie wykonane prace wokół naszego kościoła.

 

  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej. 

 

+ Wszystkim parafianom życzymy dobrej 

 

niedzieli i błogosławionego tygodnia +

 

Script logo