OGŁOSZENIA 04.IV.2021 r. 

 

  1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego I-sze Święto Wielkanocne. Jutro w Poniedziałek Wielkanocny porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Przyszła niedziela jest obchodzona jako Niedziela Miłosierdzia Bożego. 

 

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Kolekta jutrzejsza jest przeznaczona na KUL i Wydział Teologiczny. Kolekta przyszłej niedzieli jest przeznaczona na Caritas Archidiecezji. Bóg zapłać za zrozumienie potrzeb i złożone ofiary.

 

  1. Zgodnie z aktualnie obowiązującymi ograniczeniami maksymalna liczba wiernych w trakcie Mszy św. i nabożeństw w naszym kościele wynosi 22 osoby. Jednocześnie przypominamy o konieczności noszenia maseczek i zachowaniu dystansu. Zachęcamy do korzystania z transmisji TV, radiowych oraz internetowych z Mszy św. i nabożeństw. Na stronie internetowej naszej parafii transmisja Mszy św. w każdą niedzielę o godz. 11.15.

 

  1. Bóg zapłać ks. Mariuszowi Obałce za wygłoszone kazania pasyjne. 

Bóg zapłać za przygotowanie Bożego Grobu.

Bóg zapłać ofiarodawcy paschału.

Bóg zapłać Paniom za mycie i dezynfekcję kościoła.

Bóg zapłać Panom za wszystkie wykonane przy kościele i na probostwie.

Bóg zapłać za złożone ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

 

  1. Stowarzyszenie Nowa Nadzieja znajdujące się w Siemianowicach Śląskich – Przełajka przy ul. Wiejskiej 2, zaprasza okolicznych mieszkańców do skorzystania z różnych form zabiegów rehabilitacyjnych. Zakres zabiegów oraz koszty do ustalenia z biurem lub rehabilitantem pod numerami tel. 32 229 83 59 lub 501 104 132.  

 

  1. Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, 

Małego Gościa i Gazetki Parafialnej. 

 

Niech Zmartwychwstały Chrystus wniesie pokój i nadzieję 

 

w nasze domy i w naszą codzienność.

 

Script logo