OGŁOSZENIA 03 X 2021 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest 27 niedzielą zwykłą w roku liturgii Kościoła

1. W poniedziałek 04.X o godz. 18.15 zapraszam na spotkanie dzieci, które przystąpią do I-szej Komunii św. w roku 2022 wraz z rodzicami.

1. W poniedziałek 11.X zapraszam uczniów kl.VI i VII o godz. 16.30 oraz uczniów kl. VIII o godz. 16.45 na spotkanie. Przynosimy ze sobą indeksy.

1. Zapraszamy parafian do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. W naszym kościele różaniec: poniedziałek, środa, piątek o godz. 17.30, wtorek, czwartek, sobota o godz. 7.30, a w niedzielę o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy parafian do udziału we wspólnej modlitwie różańcowej.

1. Archidiecezjalna pielgrzymka Żywego Różańca odbędzie się w sobotę 9.X w parafii pw. Św. Józefa w Rudzie Śląskiej początek o godz. 10.30

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na W.Ś.S.D, kolekta przyszłej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić kolejny Dzień Papieski. Z tej też okazji odbędzie się zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Bóg zapłać za zrozumienie potrzeb i złożone ofiary.

1. Z okazji przypadającego w przyszłym tygodniu „Dnia Papieskiego” Urząd Miasta w Siemianowicach Śląskich zaprasza do Parku Tradycji w sobotę 09.X na koncert o godz. 17.00. Szczegóły na plakatach.

1. Obchody liturgiczne tygodnia:

• poniedziałek – Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

• wtorek – Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dz.

• środa – wspom. dow. św. Brunona, prezb.

• czwartek – Wspomnienie NMP Różańcowej

• sobota – wspom. dow. św. Dionizego, bpa i Tow., męcz., wspom. dow. św. Jana Leonardiego, prezb.

• niedziela – 28 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W związku z organizacją trzynastej edycji Silesia Marathonu, który odbędzie się w dzisiejszą niedziele, 3 października 2021 r., a jego trasa wiodła będzie także ulicami Siemianowic Śląskich, nastąpią utrudnienia w ruchu, w godz. 9.45 - 13.45, w okolicach następujących ulic: Mysłowickiej, Powstańców, Fitznerów, Głowackiego, Sienkiewicza, Ronda "Siemion", Katowickiej, Telewizyjnej Wymienione ulice zostaną w w/w godzinach czasowo zamknięte.

1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

+ Wszystkim parafianom życzymy spokojnej

niedzieli oraz dobrego i błogosławionego tygodnia +