OGŁOSZENIA 02.V.2021 r.

 

 

 

  1. Dzisiejsza Niedziela jest 5-tą Niedzielą Wielkanocną. Jutro 3.V Uroczystość M.B Królowej Polski, msze św. w tym dniu jak w każdą niedzielę. Serdecznie zapraszamy parafian do udziału w nabożeństwach majowych. 

 

  1. Obchody liturgiczne tygodnia: 

• poniedziałek – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY, KRÓLOWEJ POLSKI, głównej patronki Polski.

• wtorek – Wspomnienie św. Floriana, męcz., patrona archidiecezji.

• środa – wspom. dow. św. Stanisława Kazimierczyka, prezb.

• czwartek – ŚWIĘTO ŚWIĘTYCHAPOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA. 

• sobota – Uroczystość św. Stanisława, bpa i męcz., głównego patrona Polski.

• niedziela – 6 NIEDZIELA WIELKANOCNA.

 

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na WŚSD. Kolekta z 3.V i przyszłej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za zrozumienie potrzeb i wszelkie złożone ofiary, także te w formie przelewu bankowego.

 

  1. Rozpoczęły się uroczystości I Komunii św. dzieci naszej parafii. Modlitwie całej naszej wspólnoty parafialnej polecamy dzieci I-szo Komunijne i ich rodziny, aby ten czas był dla nich wyjątkowym przeżyciem bliskości z Jezusem Chrystusem  Eucharystycznym. Składam serdeczne Bóg zapłać rodzicom dzieci I-szo Komunijnych za włączenie się w przygotowanie dzieci do I -szej Komunii św. Bóg zapłać za dar dla naszej parafii – pulpit na miejsce przewodniczenia podczas liturgii. Bóg zapłać za piękny wystrój  naszego kościoła.

 

  1. Odwiedziny chorych w piątek 7.V. Początek odwiedzin od godz. 8.00. Chorych i starszych parafian prosimy zgłaszać w zakrystii.

 

  1. Bóg zapłać Paniom za mycie i dezynfekcję kościoła. Bóg zapłać Panom za wszystkie wykonane przy kościele i na probostwie.

 

  1. Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, 

Małego Gościa i Gazetki Parafialnej. 

 

Wszystkim parafianom życzymy dobrej niedzieli, opieki Matki Bożej Królowej Polski oraz błogosławionego tygodnia.

Script logo