OGŁOSZENIA 02 VII 2023 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest 13 niedzielą zwykłą w liturgii Kościoła.

2.Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby WSSD w Katowicach. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Za wszelkie złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

3. Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w pielgrzymce do Piekar Śląskich i wspólną modlitwę. Panu Marcinowi, szafarzowi naszej parafii za poprowadzenie modlitw, a także panu Krystianowi Wicik za bezpłatny przewóz wszystkich chętnych.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie i mszy św.

5. W czwartek, 6 lipca, święto patronalne Apostolstwa Chorych – Wspomnienie Matki Bożej Uzdrowienia Chorych. Pamiętajmy o naszych chorych w modlitwach.

6. Odwiedziny starszych i chorych parafian odbędą się w pierwszy piątek miesiąca, tj. 7.07.br. o godz. 8.oo. Prosimy o zgłaszanie chorych i starszych parafian do zakrystii.

7. Jest jeszcze wiele wolnych intencji na miesiąc sierpień. W sprawie sprawdzenia wolnych terminów proszę o zgłoszenie się po mszach św. do zakrystii.

8. Serdeczne dziękuję za pomoc w posprzątaniu kościoła i obejścia.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa  oraz Gazetki Parafialnej.

10. Dzieci zapraszamy do zakrystii po odbiór soczku.

+ Wszystkim parafianom życzymy dobrej i spokojnej niedzieli,
a wyjeżdżającym na urlop dobrego wypoczynku
i udanej pogody+