OGŁOSZENIA 01 V 2022 r.

 

 

  1. Dzisiejsza niedziela jest uroczystością ku czci św. Józefa Robotnika. Dziś rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy wiernych do lektury Pisma Świętego. Dzisiaj także w naszej parafii dzieci przystępują do I-szej Komunii. św. 

 

  1. Rozpoczyna się miesiąc maj. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych : poniedziałek-środa-piątek o godz. 17.30, czwartek o godz. 7.30. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zapraszamy parafian w sobotę 7.V o godz. 7.15 na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP. We wtorek 03.V przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny w tym dniu msze św. jak w każdą niedzielę o godz. 7.30 i 11.15, a o godz. 15.00 nabożeństwo majowe. 

 

  1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii, kolekta przyszłej niedzieli jest przeznaczona W.Ś.S.D.   Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

 

  1. Odwiedziny chorych i starszych parafian w piątek 6.V, początek odwiedzin od godz. 8.00 Starszych i chorych parafian prosimy zgłaszać w zakrystii. W piątek zapraszam dzieci i młodzież do spowiedzi św. o godz. 16.30. 

 

  1. Również w piątek 6.V o godz. 18.00 zapraszam dzieci kl. IV wraz z rodzicami na spotkanie przed I-szą rocznicą I-szej Komunii św. Msza św. w ich intencji w niedzielę 8.V o godz. 11.15

 

  1. W środę 4.V o godz. 18.00 zapraszam uczniów kl. VIII na spotkanie przed bierzmowaniem. Przynosimy ze sobą indeksy. 

 

  1. Dziś o godz. 15.45 nabożeństwo I-szo Komunijnych. Zapraszam dzieci I-szo Komunijne do uczestnictwa z Białym Tygodniu. Serdeczne Bóg zapłać za pomoc w przygotowaniu dzieci do I-szej Komunii św. Pani katechetce, rodzicom za włącznie się do przygotowań dzieci. Bóg zapłać za dar dla parafii pojemnik na wodę święconą. Bóg zapłać za odświętny wystrój naszego kościoła. 

 

  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

 

+ Naszym parafianom życzymy dobrej niedzieli oraz  błogosławionego i dobrego tygodnia +

Script logo