OGŁOSZENIA 01 I 2023 r.

1. Dziś obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to również Światowy Dzień Modlitw o Pokój.

1. Dzisiejsza  kolekta przeznaczona jest na WŚSD w Katowicach.

1. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zapraszamy w sobotę na godz. 7.15 na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NM Panny.

1. W piątek, 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, wspominająca misterium objawienia się Słowa wcielonego całemu światu. Zapraszamy na mszę św. wg porządku niedzielnego, czyli o godz. 7.30 i 11.15. Kolekta zostanie przeznaczona na potrzeby misji.

1. W piątek również  obchodzimy Dies Episcopi- modlimy się za naszego ks. Abp Wiktora Skworca oraz za biskupów pomocniczych Marka i Adama, którzy obchodzą rocznicę sakry biskupiej. Zapraszamy wiernych na Orszak Trzech Króli o godz. 13.30 pod Katedrą w Katowicach. Jest to również Misyjny Dzień Dziecka.

1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Święto Chrztu Pańskiego. Kolekta w tym dniu będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

1. Zachęcamy do zamawiania intencji na rok 2023r. Jest jeszcze wiele wolnych intencji w miesiącu styczniu.

1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, świąteczny, podwójny numer w cenie 15 zł., Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

1. Dzieci prosimy o odbiór obrazków niedzielnych w zakrystii.

+ Wszystkim parafianom na rozpoczynający się NOWY ROK 2023 życzymy wielu łask Bożych, dużo zdrowia i opieki Maryi Wniebowziętej naszej patronki +