Od 31.V.2020 do 07.VI.2020 r.

31.V NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

7.30 Msza św. w intencji wszystkich matek naszej parafii.

11.15 Msza dziękczynna Do Boskiej Opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Gizeli i Rajmunda Wicik z okazji 50-tej rocznicy ślubu oraz opiekę Bożą dla całej rodziny. TD

Kolekta : na potrzeby archidiecezji.

01.VI PONIEDZIAŁEK Święto NMP Matki Kościoła

8.00 Za parafian

17.00 Za+ Andrzeja Lizoń msza ofiarowana od znajomych.

02.VI WTOREK Dzień powszedni

8.00 Dziękczynno błagalna do Bożej Opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie, oraz prowadzenie przez Ducha św. w intencji rodziny Olszewski.

03.VI ŚRODA D Wspomnienie świętych męczenników Karola Lawangi i Tow.

8.00 Za dusze ++ Emila Gajdzik+ Helenę Warwas w 30-tą rocznicę śmierci++ Ignacego, Gertrudę Gajdzik+ Henryka Warwas++ Stefana, Błażeja, Katarzynę, Franciszkę, Matejczyk. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

04.VI CZWARTEK Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

8.00 Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji kapłanów o nowe powołania kapłańskie zakonne i misyjne.

05.VI PIĄTEK Wspomnienie św. Bonifacego, bpa i mecz.

17.00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji czcicieli i ich rodzin.

06.VI SOBOTA Dzień powszedni

7.15 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

8.00 Za+ mamę Małgorzatę Pudełko w 1-szą rocznicę śmierci, ojca Józefa oraz dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

07.VI NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

7.30 Za+ taty Maksymiliana Mój w 100-tną rocznicę urodzin, za+ mamę Reginę i brata Piotra++ Anielę, Bazylego, Antoniego Koza, rodziców z obu stron i rodzeństwo.

11.15 Msza św. w intencji wszystkich dzieci naszej parafii z okazji Dnia Dziecka i zakończenia roku szkolnego.

Kolekta : Wydział Teologiczny WŚSD