Od 30.VIII.2020 do 09.IX.2020 r.

30.VIII   -  22 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30  Do Matki Boskiej Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie oraz Boże błogosławieństwo dla Damina Dobrzyckiego z okazji 30-tych urodzin.

11.15  Do Bożej opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Jarosława z okazji urodzin i dla całej rodziny.

Kolekta : na potrzeby parafii.

31.VIII PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00 Za++ Bronisławę, Ferdynanda, Gertrudę, Floriana Strzelczyk++ Genowefę, Franciszka Kotewicz za++ z rodzin Strzelczyk, Kotewicz.

01.IX WTOREK Dzień powszedni

8.00 Za parafian.

02.IX ŚRODA Dzień powszedni

8.00 Za parafian.

03.IX CZWARTEK Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego pap. i dK

8.00 Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji kapłanów o nowe powołania kapłańskie zakonne i misyjne.

04.IX PIĄTEK Dzień powszedni, I -szy piątek miesiąca

17.00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji czcicieli i ich rodzin.

05.IX SOBOTA Dzień powszedni, I-sza sobota miesiąca

7.15 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

8.00 Za++ Franciszka, Rozalię Gałuszka+ Dominika Gałuszka++ Florentynę, Edmunda Rotkegel+ Ernesta Bubała i dusze w czyśćcu cierpiące.

06.IX   -  23NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30  Do Bożej opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski i dar kapłaństwa z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w kapłańskiej posłudze w intencji ks. prob. Edwarda Chmiela z okazji urodzin. Msza św. ofiarowana od służby liturgicznej.

11.15 Msza św. w intencji dzieci i młodzieży oraz nauczycieli, katechetów i wychowawców z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego i katechetycznego.

12.45 Uroczysta Msza św. w intencji dzieci przystępujących do I-szej Komunii św.

Kolekta : na potrzeby archidiecezji.