Od 29.XII.2019 do 05.I.2020 r.

29. XII  NIEDZIELA ŚWIĘTO ŚW. RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

7.30 Za dusze Floriana i Franciszki Wilczok, ich rodziców i rodzeństwo++ Genowefy i Ernesta Molka++ Józefy, Cezarego, Adama, Włodzimierza Józiak++ Anny, Stanisława, Ilony, Wożnicki+ Janusza Jasak+ Katarzyny Erbert oraz dusze opuszczone.

11.15 Za+ Jana Tomanek w I-szą rocznicę śmierci++ rodziców z obu stron.

Kolekta przeznaczona na potrzeby parafii.

30.XII PONIEDZIAŁEK VI Dzień w oktawie Bożego Narodzenia

8.00  Za++ rodziców Helenę, Pawła Białas w 15-tą rocznicę śmierci, ich rodziców, rodzeństwo i syna Jana. Za++ Dorotę, Józefa, Andrzeja Duda++ Annę, Bertolda Macioszek. Za++ z pokrewieństwa i dusze opuszczone.

31.XII WTOREK  VII Dzień w oktawie Bożego Narodzenia

16.00 Msza św. dziękczynna za otrzymane łaski w roku 2019. W intencji całej wspólnoty naszej parafii.

01.I. 2020 ŚRODA UROCZYSTOŚC ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

7.30 Za parafian.

11.15 Do św. Rodziny w intencji wszystkich rodzin naszej parafii.

02.I CZWARTEK Wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, bpów i dK – I-szy czwartek miesiąca

8.00 Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji kapłanów i nowe powołania kapłańskie zakonne i misyjne.

03.I PIĄTEK Dzień powszedni- I-szy piątek miesiąca

8.00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji czcicieli i ich rodzin.

04.I SOBOTA Dzień powszedni – I-sza sobota miesiąca

7.15 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

8.00 Za++ męża Mariana Izydorczyk w kolejną rocznicę śmierci, Jego rodziców, teściów oraz dusze zmarłe z pokrewieństwa.

05.I  NIEDZIELA DRUGA NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

7.30 Za parafian.

11.15 Za++ Edytę Strzelczyk, Martę Antoniego Strzelczyk++ Florentyny, Wilhelma Wieczorek, syna Jana + Joannę Wajda i dusze w czyśćcu cierpiące.

Kolekta przeznaczona na potrzeby parafii.