Od 28 XI 2021 do 05 XII 2021 r.

28.XI  1 NIEDZIELA ADWENTU

7.30 Za++ Pawła, Wiktorię, Michała Malcherczyk++ Bronisławę, Teodora Polok++ Zofię, Franciszka Wicik++ Urszulę, Konrada Malcherczyk+ Ernesta Bubała+ Antoniego Gawron i dusze w czyśćcu cierpiące.

11.15 Z podziękowaniem  za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha św. i opiekę Matki Bożej w intencji Igi Koszowskiej z okazji I-szych urodzin oraz rodziców i chrzestnych.

Kolekta : na potrzeby parafii.

29.XI PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00 RORATY Do Bożej opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośba o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Pauliny Rajskiej z okazji 15-tych urodzin oraz potrzebne łaski dla całej rodziny.

30.XI  WTOREK Święto św. Andrzeja Apostoła

8.00 Za++ rodziców Jana i Małgorzaty Chmiel.

01.XII ŚRODA Dzień powszedni

17.00 RORATY Za+ Różę Putowską w I-szą rocznicę śmierci, męża Władysława++ Martę, Grzegorza synów Jana, Maksymiliana Czogiel+ Henryka Krawczyk+ Helenę Gajdzik i pokrewieństwo.

02.XII CZWARTEK Dzień powszedni

8.00 Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji kapłanów o nowe powołania kapłańskie zakonne i misyjne.

03.XII PIĄTEK Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego prezb.

17.00 RORATY Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji czcicieli i ich rodzin.

04.XII SOBOTA Wspomnienie św. Barbary, dz. męcz. patroni archidiecezji

7.15 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

8.00 W intencjach wynagradzających Niepokalanemu Sercu N.M.P., za członków Żywego Różnica naszej parafii.

9.00 Do Bożej Opatrzności i św. Barbary w intencji górników i ich rodzin oraz za ++ górników.

05.XII  2 NIEDZIELA ADWENTU

7.30 Za++ Joannę i Antoniego Macha ich rodziców i rodzeństwo, za++ z pokrewieństwa oraz dusze opuszczone w czyśćcu cierpiące.

11.15 Za++ Lucjana i Anielę Jakubek++ Marię i Stanisława Szczepanek, syna Tadeusza, za++ z rodziny Jakubek, Białas dusze opuszczone.

Kolekta : na potrzeby parafii.