Od 26.IV.2020 do 03.V.2020 r.

26.IV 3 NIEDZIELA WIELKANOCNA

7.30 Za++ Pawła, Wiktorię, Michała Malcherczyk++ Bronisławę, Teodora Polok++ Zofię, Franciszka Wicik+ Ernesta Bubała+ Antoniego Gawron+ Urszulę, Konrada Malcherczyk++ Dominika, Edeltraudę Molka i dusze w czyśćcu cierpiące.

Kolekta : na potrzeby parafii.

27.IV PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00 Za++ rodziców Anieli, Edmunda Folek++ Hildegardy, Mikołaja Keller, ich rodziców , rodzeństwo. Za++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

28.IV WTOREK Dzień powszedni

7.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

8.00 Za ++ Marię, Jerzego Strzelczyk, ich rodziców i rodzeństwo++ Mikołaja Gertrudę Krupanek++ Agnieszkę, Ignacego Bubała+ Emilię Jacheć+ Antoniego Gajdzik, za++ z rodziny Krupanek, Nitka, Strzelczyk, Wicik.

29.IV ŚRODA ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEJSKIEJ dz.i dk., Patronki Europy

7.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

8.00 Za + Irenę Niedbała w rocznicę urodzin++ Stefanię, Tadeusza Stępień++ Marię, Augustyna Paszek++ Agnieszkę, Edwarda Wichary++ Jana, Martę, Agnieszkę Paszek++ Pawła, Marię Mościński++ Emilię, Henryka Przyklink++ Apolonię, Jana Stępień za ++ z pokrewieństwa.

30.IV CZWARTEK Dzień powszedni

7.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

8.00 Za++ rodziców Martę, Wiktora Widera++ Annę, Tomasza Błaszczyk, syna Andrzeja+ Adama Poczęty dusze w czyśćcu cierpiące.

01.V PIĄTEK ŚWIĘTO ŚW. JÓZEFA RZEMIEŚLNIKA- I- szy piątek mies.

17.00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji czcicieli i ich rodzin.

17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu z Litanią Loretańską.

02.V SOBOTA UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY KRÓLOWEJ POLSKI, głównej patronki Polski

7.15 Adoracja Najświętszego Sakramentu

8.00 Za++ Wiktorię Glodek w II-gą rocznicę śmierci, męża Gerarda Glodek i rodzicówz obu stron+ Walentego Glodek++ Marię i Józefa Adamskich++ Marcina i Apolonię Kowalskich.

03.V 4 NIEDZIELA WIELKANOCNA

7.30 Za parafian.

11.15 Msza św. w intencji naszej Ojczyzny.

Kolekta : na potrzeby parafii