Od 26.I.2020 do 02.II.2020 r.

 

 

 

 

26.I  NIEDZIELA  - 3 niedziela zwykła 

7.30 Za+ teścia Józefa Popczyk w rocznicę śmierci, teściową Różę, męża Jana, za ++ dziadków Nitka, Bartos, Szafron, Gajdzik, za dusze opuszczone i w czyśćcu cierpiące.

11.15 Za + ks. kan. Wilhelma Kopiec w rocznicę urodzin, jego gospodynię Elfrydę Machura++ dobrodziejów naszego kościoła, dusze opuszczone i w czyśćcu cierpiące – Msza św. ofiarowana od parafian.Kolekta przeznaczona na potrzeby parafii.27. I PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00  Za+ Krzysztofa Stalmach w I-szą rocznicę śmierci.

 

28. I WTOREK  Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu prezb. i dK

8.00 Za+ Dariusza Plaza.

 

29.I. ŚRODA Dzień powszedni

8.00 Za+ Jadwigę Słomianą od sąsiadów i znajomych.

 

30.I CZWARTEK Dzień powszedni

8.00 Za++ Albina, Hildegardę Gajdzik, rodziców Marię, Michała Gajdzik++ Marię, Wincentego Wieczorek+ Andrzeja Kołodziej, rodziców Helenę, Maksymiliana ++z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące. 

 

31.I PIĄTEK Wspomnienie św. Jana Bosko, prezb.

17.00 Za++ dusze Eryka, Marty Ulbrich; Marty, Stanisława, Jerzego i Stefana Ulbrich oraz ++ z rodziny Ulbrich, Dydak i dusze opuszczone.

 

1.II SOBOTA Dzień powszedni

7.15 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

8.00 Do Bożej opatrzności za wstawiennictwem Maryi Królowej Różańca Świętego w intencji Róż Żywego Różańca naszej parafii.

 

02.II  NIEDZIELA  ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO 

7.30 Do Bożej opatrzności za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z prośbą o światło Ducha św. oraz potrzebne łaski dla wszystkich czytelników i prowadzących nasz „Informator  Parafialny” z okazji XX - lecia działalności.

11.15 Za parafian.Kolekta przeznaczona na zakony kontemplacyjne.

Script logo