Od 26 XI 2023 do 03 XI 2023 r.

26.11 UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

7.30 Za + Wandę Malcherczyk od sąsiadów i znajomych.

11.15 Za okazji 65-tej rocznicy urodzin Andrzeja Salamon z prośbą o dar błogosławieństwa Bożego łaskę zdrowia oraz opiekę MB Wniebowziętej.

Kolekta: potrzeby na archidiecezji

27.11 PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00 Za ++ Pawła Malcherczyk w rocznicę śmierci, żonę Wandę, Wiktorię, Michała Malcherczyk, Bronisławę, Teodora Polok, Jadwigę, Ernesta Bubała, Zofię, Franciszka Wicik, Urszulę, Konrada Malcherczyk, Antoniego Gawron i dusze w czyśćcu cierpiące.

28.11 WTOREK Dzień powszedni

8.00 Za ++ babcię Agnieszkę Wicik w 110-tą rocznicę urodzin, Jej męża Tomasza, za rodziców Urszulę i Egona Michna, Marię i Gerharda Michna oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

29.11 ŚRODA Dzień powszedni

8.00 Za ++ Różę Putowską w 3-cią rocznicę śmierci, męża Władysława, Henryka, Martę Krawczyk, Grzegorza, Martę, synów Jana, Maksymiliana Czogiel, Helenę Gajdzik i ++ z pokrewieństwa.

30.11 CZWARTEK ŚWIĘTO, ANDRZEJA APOSTOŁA

8.00 Za + mamę Agnieszkę Stalmach w 20 rocznicę śmierci, jej męża Feliksa

i ++ z pokrewieństwa.

01.12 PIĄTEK Dzień powszedni

16.30 Okazja do spowiedzi św.

17.00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji czcicieli i ich rodzin.

02.12 SOBOTA Dzień powszedni

7.15 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP

8.00 W intencjach wynagradzających Niepokalanemu Sercu NMP, za członków Żywego Różańca naszej parafii.

03.12 I NIEDZIELA ADWENTU

7.30 Za ++ męża Andrzeja Hojczyk w 2-gą rocznicę śmierci, syna Mariusza,  rodziców Gertrudę, Jana Szperlich, Irenę, Ernestynę, Franciszka Hojczyk oraz  za ++ z pokrewieństwa Szperlich, Solik, Hojczyk, Jańczyk i za dusze w czyśćcu cierpiące.

11.15 Za ++ zalecanych oraz za dusze w czyśćcu cierpiące z ofiar ze skarbony.

Kolekta: specjalna na parafię