Od 25 VI 2023 do 02 VII 2023 r.

25.06  12 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Za ++ Jana, Gertrudę Szafron, rodziców i rodzeństwo z obu stron, Jana Popczyk, Jolantę Kopiec i dusze w czyśćcu cierpiące.

11.15 Przez pośrednictwo Matki Boskiej Wniebowziętej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże Błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego i zdrowie dla małżonków Małgorzaty i Jacka z okazji rocznicy ślubu oraz o opiekę dla całej rodziny.

Kolekta:   na potrzeby Stolicy Apostolskiej- Świętopietrze.

26.06 PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00  Za ++ Alfreda, Zofię Antończyk, ich rodziców i rodzeństwo, za + Andrzeja Morawiec, Krystynę Borawską, za++ z pokrewieństwa oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

27.06 WTOREK Dzień powszedni

8.00  Za ++ Franciszka Białas w rocznicę śmierci, żonę Bronisławę, synów Ludwika i Alojzego, za Rudolfa Szlęzak, Gertrudę i Serafina Fryc, Zofię i Maksymiliana Wicik, za Annę Rurańską, Małgorzatę Polok i Henryka Białas, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

28.06 ŚRODA Wspomnienie św. Ireneusza, bpa

8.00  Za + Grzegorza Kołodziej od sąsiadów i znajomych.

29.06 CZWARTEK UROCZYSTOŚĆ ŚWIETYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA

8.00 Za + Hildegardę Lonka od sąsiadów i znajomych.

30.06 PIĄTEK Dzień powszedni

17.00 Za + mamę, teściową i babcie Irenę Wilk w 20 rocznicę śmierci
i we wspomnienie 85 rocznicy urodzin oraz  za + Tomasza Wilk, krewnych z obydwu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

01.07 SOBOTA Dzień powszedni

7.15    Nabożeństwo do Niepokalanego Serca najświętszej Maryi Panny

8.00 W intencjach wynagradzających Niepokalanemu Sercu NMP, za członków Żywego Różańca naszej parafii.

02.07  13 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30  Za parafian.

11.15  Za ++ Reginę, Maksymiliana, Piotra Mój, Anielę, Bazylego, Antoniego Koza, rodziców z obu stron, rodzeństwo, Romana Kołodziej.

Kolekta:   na potrzeby WŚSD.