Od 25 IX 2022 do 02 X 2022 r.

25.09  26 - NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Za++ Alfonsa, Wiktorię Nitka ich rodziców-rodzeństwo,
za++ z pokrewieństwa Nitka – Bubała.

11.15 Przez pośrednictwo MB Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego błogosławieństwo Boże  dla Ani z ok. urodzin i opiekę Bożą dla całej rodziny.

Kolekta : na potrzeby Parafii.

26.09 PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00 Za++ Rudolfa Szlęzak, jego rodziców Marię i Jana oraz rodzeństwo, za Bronisławę, Franciszka, Ludwika, Alojzego Białas, Gertrudę i Serafina Fryc, Zofię i Maksymiliana Wicik, za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

27.09 WTOREK Wsp. św. Wincentego a Paulo, prezb.

08.00 Za Parafian.

28.09  ŚRODA Wsp. św. Wacława, męcz.

8.00 Za +Bronisława Strzelczyk w 7 rocznicę śmierci, jego++ rodziców Różę, Wiktora, za ++ Helenę, Mikołaja Korol oraz++ z pokrewieństwa

29.09 CZWARTEK ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA

8.00  Za ++ rodziców Rozalię, Franciszka Wicik oraz Julię, Wincentego Skolik, Marię, Tomasza Korfanty oraz za++ z pokrewieństwa Wicik, Korfanty i Ciwis.

30.09 PIĄTEK Wsp. Św. Hieronima prezb. i dK

17.00 W intencji Klary Kotowicz w dniu I urodzin, o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej oraz za rodzeństwo, rodziców i rodziców chrzestnych, babcie.

01.10 SOBOTA Wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz. i dK.

7.15 Nabożeństwo różańcowe i do Niepokalanego Serca Najświętszej MP

8.00 W int. wynagradzających  Niepokalanemu Sercu NMP, za żywych
zmarłych członków Żywego Różańca naszej parafii.

02.10  27 - NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30  W intencji Pani Róży, Agnieszki, Matyldy o zdrowie, potrzebne łaski oraz za wszystkich żywych i zmarłych członków Żywego Różańca.

11.15 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za tegoroczne plony.

Kolekta : na WŚSD.

15.oo Nabożeństwo różańcowe.