Od 23.VIII.2020 do 30.VIII.2020 r.

23.VIII   -  21 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30  Za parafian.

11.15  Za+ Weronikę Gajdzik++ Agnieszkę, Józefa. Marię, Michała Bartos, za+ Jana Popczyk ++ Teresę, Kazimierza Miszczyszyn+ Krystynę Folga++ Wiktorię, Ignacego Gajdzik i dusze opuszczone.

Kolekta : na potrzeby parafii.

24.VIII PONIEDZIAŁEK Święto św. Bartłomieja Apostoła

17.00 Za parafian.

25.VIII WTOREK Dzień powszedni

8.00 Za++ rodziców Władysławę, Eugeniusza Łobodzińskich, ojca Wincentego Keler i dziadków z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

26.VIII ŚRODA Uroczystość NMP Częstochowskiej

8.00 Za++ z rodziny Szopa, Brzózka, Salamon.

27.VIII CZWARTEK Wspomnienie św. Moniki

8.00 Do Bożej opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Marii z okazji urodzin oraz Bożą opiekę dla całej rodziny.

28.VIII PIĄTEK Wspomnienie św. Augustyna, bpa i dK

17.00 Za++ rodziców Annę, Tomasza Błaszczyk, syna Andrzeja++ Martę, Wiktora Widera+ Adama Poczęty i dusze opuszczone.

29.VIII SOBOTA Wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela

8.00 Za++ Weronikę, Antoniego Gajdzik++ Teklę, Józefa Nitka++ Katarzynę, Antoniego, Feliksa Fryc++ Różę, Helmuta Kincel.

30.VIII   -  22 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30  Do Matki Boskiej Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie oraz Boże błogosławieństwo dla Damina Dobrzyckiego z okazji 30-tych urodzin.

11.15  Do Bożej opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Jarosława z okazji urodzin i dla całej rodziny.

Kolekta : na potrzeby parafii.