Od 23 IV 2023 do 30 IV 2023 r.

23.04  III NIEDZIELA WIELKANOCY

7.30   Za + Jarosława Walczak z racji urodzin i imienin od mamy.

11.15  Za + męża Jana Popczyk w 4 rocznicę śmierci, teściów Różę i Józefa, szwagra Eugeniusza, Bożenę Rosół i dusze w czyśćcu cierpiące.

Kolekta: na potrzeby Parafii.

24.04 PONIEDZIAŁEK UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA,

BPA I  MĘCZENNIKA, głównego Patrona Polski

17.00   Za ++ Teresę i Józefa Cieślik.

25.04 WTOREK ŚWIĘTO ŚW. MARKA, EWANGELISTY

7.30 Nabożeństwo o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy

8.00 Za + ojca Hilarego Zdebel w I rocznicę śmierci od syna i córki.

26.04 ŚRODA Dzień powszedni

8.00  Za + Jana Kaczmarczyk, męża i ojca w 25 rocz. śmierci  oraz za ++ rodziców Wiktorię i Kazimierza Kaczmarczyk, Anielę i Szymona Gajdzik, Krystynę i Piotra Różyc oraz za ++ z rodziny.

27.04 CZWARTEK Dzień powszedni

8.00 Za ++ Pawła, Wiktorię, Michała Malcherczyk, Bronisławę, Teodora Polok, Zofię, Franciszka Wicik, Urszulę, Karola Malcherczyk, Antoniego Gawron, Jadwigę, Ernesta Bubała i dusze w czyśćcu cierpiące.

28.04 PIĄTEK Dzień powszedni

17.00 Za ++ Wincentego, Genowefę Krupanek, Wilhelma, Małgorzatę , Józefa, Stefanię Krupanek, Konrada, Różę Nitka, Piotra, Wiktorię Stalmach, Wincentego, Annę Krupanek oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

29.04 SOBOTA ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ, dz. i dK, patronki Europy

8.00 Za ++ Irenę Niedbała w rocz. urodzin, Stefanię, Tadeusza Stępień, Marię, Augustyna Paszek, Agnieszką, Edwarda Wichary, Jana, Martę, Agnieszkę Paszek, Pawła, Marię Mościński, Emilię, Henryka Przyklink, Apolonię, Jana Stępień

i pokrewieństwo.

30.04  IV NIEDZIELA WIELKANOCY - NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

7.30  Za parafian.

11.15  Msza św. w  intencji dzieci obchodzących I rocznicę Komunii Świętej w roku 2022.

Kolekta:   na potrzeby WŚSD w Katowicach.