Od 22.XI.2020 do 29.XI.2020 r.

22.XI   -  NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

7.30  Do Bożej Opatrzności i MB Wniebowziętej z prośbą o dar zdrowia i potrzebne łaski dla Małgorzaty Budzińskiej.

11.15 Przez wstawiennictwo MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dary Ducha św., Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rocznego dziecka Patryka Szablickiego, siostry Marceliny, rodziców, chrzestnych oraz całej rodziny.

Kolekta : na potrzeby archidiecezji.

23.XI PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

16.30 Różaniec za ++ zalecanych.

17.00 Za++ Zofię i Maksymiliana Wicik, rodziców i rodzeństwo z obu stron; Annę Rurańską; Gertrudę i Serafina Fryc; Rudolfa Szlęzak; Monikę i Franciszka Pach oraz wszystkich z pokrewieństwa.

24.XI WTOREK Wspomnienie św. męcz. Andrzeja Dung - Lac, prezb. i Tow.

8.00 Za parafian.

25.XI ŚRODA Dzień powszedni

8.00 Za+ Mirosławę Noczyńską++ dziadków; Eleonorę i Brunona Michna++ z rodziny Kaczmarczyk.

26.XI CZWARTEK Dzień powszedni

8.00 Za++ zalecanych.

27.XI PIĄTEK Dzień powszedni

17.00 Za++ Annę Jassa w rocznicę śmierci, rodziców Alinę, Mariana, brata Andrzeja i dusze opuszczone.

28.XI SOBOTA Dzień powszedni

7.30 Różaniec za ++ zalecanych.

8.00 Za++ Pawła, Wiktorię, Michała Malcherczyk; Bronisławę, Teodora Polok Zofię, Franciszka Wicik; Konrada, Urszulę Malcherczyk, Ernesta Bubała, Antoniego Gawron i dusze w czyśćcu cierpiące.

29.XI   -  1 NIEDZIELA ADWENTU

7.30  Do Miłosierdzia Bożego za ++ mamę Mariannę w rocznicę śmierci, ojca Alojza Krupanek ich syna Romana synową Urszulę, dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

11.15 Za parafian.

Kolekta : na potrzeby Parafii.