Od 22.III.2020 do 29.III.2020 r.

22.III NIEDZIELA  - 4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – LAETARE

7.30 Za+ Helenę Zielińską w rocznicę śmierci, córkę Małgorzatę Tartas+ Henryka Zieliński+ Emila Głodek++ Marię, Pawła Jableka+ Halinę Makosz, dziadków z obu stron.

11.15 Za+ Stanisławę, Czesława Ganszczyk+ Mirosławę Wdowską.

Kolekta przeznaczona na potrzeby archidiecezji.

23.III PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00 Za+ Różę, Konrada Nitka ich rodziców i rodzeństwo. Za ++ Wincentego, Agnieszkę, Zofię Bubała++ Franciszkę, Józefa Białas+ Maksymiliana Nowak.

24.III WTOREK  Dzień powszedni

8.00 Za+ Tadeusza Celarek w 30-ty dzień po śmierci.

25.III ŚRODA UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO

8.00 Za parafian.

26.III CZWARTEK Dzień powszedni

8.00 ZA++ Józefę, Władysława Lech, córkę Krystynę, syna Jana, rodziców i dziadków++ Irenę i Pawła Hering, rodziców, rodzeństwo i dziadków. Za++ z rodziny Lech, Mazurek, Macha Hering oraz dusze opuszczone.

27.III PIĄTEK Dzień powszedni

17.00 Za++ Małgorzatę Krupanek, męża Wilhelma i syna Józefa++ Piotra i Wiktorię Stalmach++ Wincentego i Annę Krupanek++ Marię i Konrada Strzelczyk.

28.III SOBOTA Dzień powszedni

8.00 Za+ Krystynę Majnusz w rocznicę śmierci. Za++ z pokrewieństwa Majnusz, Fizia, Silski, Matysiak i dusze opuszczone.

29.III NIEDZIELA  - 5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.30 Za dusze++ Katarzyny i Wiktora Wicik, rodziców i rodzeństwo z obu stron. ++ Wiktora, Mikołaja, Elżbietę Gajdzik oraz dusze z pokrewieństwa Ulbrich, Dydak.

11.15 Za dusze++ męża Albina Czogiel, rodziców Teresy, Albina+ Irenę Kołodziej, teściów Natalii, Teodora, szwagra Czesława, dziadków z obu stron, pokrewieństwo Kołodziej, Szołtysik, Czogiel i dusze w czyśćcu cierpiące.

Kolekta przeznaczona na potrzeby parafii.