Od 21.VI.2020 do 28.VI.2020 r.

21.VI   - 12 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Do Bożej opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i światło Ducha św. dla Natalii Gosek z okazji urodzin oraz błogosławieństwo dla całej rodziny.

11.15 I – sza Komunia św. Artura Walukiewicz.

Kolekta : na potrzeby parafii.

22.VI PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00 Za dusze++ rodziców Anielę, Szymona Gajdzik, męża Jana Kaczmarczyk++ Wiktorię, Romana Kaczmarczyk++ Helenę, Franciszka Gajdzik++ Marię, Józefa Lebek+ Konrada Niedbała++ Zofię, Franciszkę Kubica i dusze opuszczone.

23.VI WTOREK Dzień powszedni

8.00 Za+ Alojzego Białas w rocznicę urodzin Msza św. ofiarowana od brata i bratowej.

24.VI ŚRODA Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

8.00 Za++ Feliksa, Teresę, Stanisława Mościński++ Urszulę, Konrada Malcherczyk ++ Małgorzatę, Józefa Pudełko+ Emilię Promną oraz ++ z rodzin Mościński, Korfanty, Pudełko, Wicik i Winiarski.

25.VI CZWARTEK Dzień powszedni

08.00 Za+ babcię Emmę Suk w rocznicę śmierci, dwóch mężów Piotra i Bronisława ich dzieci, zięciów, synową Joannę, wnuka Raincholda, wnuczkę Zofię oraz za++ dusze z pokrewieństwa Musialik, Nitka i Strzelczyk.

26.VI PIĄTEK Dzień powszedni

17.00 Za++ rodziców Alfreda, Zofię Antończyk, dziadków z obu stron. Za+ Krystynę Borawską+ Andrzeja Morawiec++ Józefę, Adama Niekowal oraz za ++ z pokrewieństwa.

27.VI SOBOTA Dzień powszedni

8.00 Za++ Franciszka, Bronisławę, Ludwika i Alojzego Białas. Za++ Rudolfa Szlęzak+ Zofię i Maksymiliana Wicik+ Gertrudę i Stefana Fryc+ Annę Rurańską i Małgorzatę Polok. Za++ z pokrewieństwa Białas i dusze w czyśćcu cierpiące.

28.VI   - 13 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Przez wstawiennictwo MB Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty i Jacka Gałan z okazji 26-tej rocznicy ślubu oraz Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

11.15 Do Bożej opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrne łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Helenki z okazji I-szych urodzin oraz błogosławieństwo dla całej rodziny.

Kolekta : na potrzeby parafii.